Blogerky

Tale of Miss A

Beauty blog | Autorka: Alexandra Fráňová | www.taleofmissa.com

Alex vystudovala právnickou fakultu, ale už během studií věděla, že oblast paragrafů pro ni nebude to pravé. Toužila po kreativnějším prostředí, kde by mohla skloubit lásku k psaní, módě, beauty a focení. Svůj sen si začala plnit založením beauty blogu, kde svým čtenářům nechává nahlédnout do tajů kosmetiky a sdílí s nimi své poznatky a tipy. Její počínání můžete sledovat na jejím blogu.

Jak se připravuji na party?

„Víte, co váš party look vystřelí do nebeských výšin? Ne, není to žádný drahý parfém, ani šperky, dokonce ani designerská kabelka. Ale obyčejný úsměv. Věřte nebo ne, ale ty nejjednodušší věci vždycky fungují nejlépe. Protože, co může být hezčího, než šťastná a vysmátá holka?“ Více se dozvíte u Alex na blogu.


BK Blog

bl1Lifestylový blog | Autorka: Barbora Kotalíková | www.bkblog.cz

Barbora miluje život, módu, výborné jídlo, sport a cestování. Prostřednictvím svého blogu inspiruje svým stylem, informuje o nejnovějších módních trendech a nevšedních cestách všude po světě. Baví ji cool věci, a právě proto je takový i její blog.

Jak se připravuji na party?

„Je sice fakt, že je příjemné být vystajlovaná do posledního detailu… Baví mě pozorovat krásné, upravené lidi… Ale tím nejdůležitějším detailem, nejcennějším doplňkem, je váš opravdový a zářivý úsměv. To je ten největší šperk a rozhodně z vás udělá ozdobu každé party.“ Více se dozvíte u Báry na blogu.